PRODUKTY KAPYDERM


Všechny produkty značky Kapyderm je možné zakoupit pouze v našem Salonu Marssala po předchozí konzultaci, a to z důvodu výběru nejvhodnější léčby Vašeho problému s vlasovou pokožkou. Kvalita těchto produktů a především jejich účinek je nesrovnatelně lepší v porovnání s běžně dostupnými produkty z reklamních nabídek na trhu. 

Přicházíme s pomocí tam,kde nákupy produktů z reklamních doporučení selhávají!


Produkty španělské značky Kapyderm se soustředí na inovace ve výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance v oblasti trichologie. Vychází především z potřeb klienta o hloubkovou regeneraci vlasové pokožky.

Kapyderm se svými přípravky řadí do skupiny takzvaných kosmeceutických přípravků, nesoucí terapeutické účinky v kombinaci s kosmeticko-estetickými prvky.

Napomáhá aktivizovat tzv. biorecyklaci (odstranění nánosů bio chemických nečistot, které blokují možnost dostatečného okysličení, hydratace a výživy), díky níž buňky obnovují ztracenou schopnost regenerace a zvyšují svou schopnost metabolických funkcí a okysličení. Navrací pokožce její přirozenou rovnováhu a obranyschopnost.


ŠAMPONY

ŠAMPON NA MASTNÉ VLASY

Indikace:

Působí na mazové žlázy - vyrovnává produkci mazu, čímž zabraňuje nadměrnému maštění pokožky a vlasů.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON NA SUCHÉ VLASY

Indikace:

Suchá vlasová pokožka je důsledkem narušené funkce mazových žláz či nadměrného používání nevhodných přípravků vlasové kosmetiky.

Šampon pro obzvláště suchou pokožku upravuje její přirozené pH. Dodává vlasům látky nezbytné pro správnou výživu vlasových vláken, čímž opětovně navrací jejich pružnost, lesk a pomáhá regeneraci vlasového keratinu.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON NORMALIZAČNÍ

Indikace:

Normalizační šampon vhodný pro všechny typy vlasů a užití v jakékoliv fázi terapeutického cyklu. Neovlivňuje růstový cyklus vlasů, ale napomáhá upravit přirozené pH vlasové pokožky a normalizovat její stav.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON PRO BARVENÉ VLASY

Indikace:

Přípravek s ochranou keratinových buněk. Reaguje na potřeby vlasové pokožky s ohledem na co nejdelší udržitelnost barvy. Dodává vlasům vysoký lesk, hydrataci a elasticitu.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON PROTI LUPŮM

Indikace:

Jemný přípravek působící důrazně proti nadměrnému štěpení kožních buněk různého původu, projevující se lupovitostí.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON PRO ČASTÉ MYTÍ

Šampon je vhodný především pro sportovce, děti a všechny ty, kdo mají z nějakého důvodu potřebu mýt si často vlasy a vlasovou pokožku. Šampon spláchne nečistoty aniž by narušil ochranný lipidový plášť. Jeho působení je založeno na obnově kyselosti vlasů a dodává jim lesk a pružnost.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON PRO CITLIVOU POKOŽKU

Indikace:

Přípravek vhodný zejména pro citlivou a podrážděnou pokožku, pro namáhané, zcitlivělé a oslabené vlasy. Obsahuje vyživující vitamin-komplex, dodávající potřebné živiny pro obnovu buněčných struktur. Vlasy chrání, vyživuje a dodává na objemu.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml

ŠAMPON PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Indikace:

Přináší vlasové pokožce všechny nezbytné živiny a zároveň ji posiluje. Díky vysokému obsahu vitamin-komplexu se přípravek užívá pro stimulaci obnovy vlasového cyklu. Lze užívat i jako prevence vlasového výpadku při zatížení organismu. Šampon je vhodné kombinovat s regeneračními ampulemi DT a N.

Objem  250 ml

             500 ml

             1000 ml


AMPULE

AMPULE DT

Indikace:

Ampule pro podporu vlasového růstu a jeho obnovu při poruchách cyklu.

Aktivátor mikrocirkulace vlasové pokožky, zvyšuje zásobování a vstřebávání živin vlasových folikul. Vhodný pro všechny typy padání vlasů.

Po aplikaci přípravku, může dojít k lokálnímu zarudnutí, což je projevem zvýšené cirkulace krve v místě působení.

Tento přípravek doporučujeme užívat spolu s Kolagenovou emulzí, která pokožku hydratuje a podporuje celkový efekt terapie.

Ampule DT jsou vhodné pro zdravou pokožku bez obtíží. Pokud je vlasová pokožka napjatá, podrážděná či svědí, je vhodné zvolit šetrnější variantu Ampule N.

6 ks

20 ks

AMPULE N

Indikace:

Vysoké množství aktivních látek pro podporu vlasového růstu a obnovy růstového cyklu. Má antibakteriální a fungicidní účinky. Přípravek lze používat i ve stadiu pokročilých zánětlivých kožních změn. I přes svou vysokou účinnost je velmi šetrný k pokožce.

Ampule N doporučujeme užívat spolu s Kolagenovou emulzí, která pokožku hydratuje a podporuje celkový efekt terapie.

6 ks

20 ks

EXTRAKT Z PLACENTY

Indikace:

Revitalizátor vlasových vláken, obsahující extrakt fyto organické placenty a širokospektrý vitamin-komplex působící na buněčnou regeneraci. Má blahodární vliv na citlivou pokožku. Vhodné jako terapie při nadměrné zátěži či u stavů hormonálních disbalancí jako je menopauza, období po porodu či po ukončení laktace u žen atd.

12 ks


TONIKA

ESENCIÁLNÍ OLEJ K1

Indikace:

100% přírodní produkt. Pro svou čistotu aktivních látek a vyrovnané složení lze dosáhnout uspokojivých výsledků při léčbě nejrůznějších problémů vlasové pokožky. Obsahuje hydratační, čistící, obnovovací a vyživovací složky.

Regeneruje buňky obnovující poškozená místa vlasové pokožky.

Objem  30 ml

             100 ml

ESENCIÁLNÍ OLEJ K2

Indikace:

100% přírodní produkt. Pro svou čistotu aktivních látek a vyrovnané složení lze dosáhnout uspokojivých výsledků při léčbě nejrůznějších problémů vlasové pokožky, zvláště pak při obtížích v podobě plísní a bakterií. Přípravek má čistící, obnovovací a posilovací účinek.

Objem   30 ml

              100 ml

TONIKUM ALOGENICO

Indikace:

Androgenní alopécie a ucpávání vlasových papil patří mezi jedny z nejobtížněji řešitelných vlasových problémů. Tyto lokální problémy mají za následek postupné uzavření a odumření vlasové papily, která vede k zastavení růstu nových vlasů.

Tonico Alogenico je produkt vyvinutý laboratořemi společností Kapyderm, určený právě pro boj s výše uvedenými obtížemi.

Obsahuje rostlinné výtažky bohaté na přírodní síru v koloidním stavu, jež slouží k uvolnění a vyčištění vlasové papily, aktivně zvyšuje mikrocirkulaci krve, čímž stimuluje její zásobování kyslíkem a vstřebávání živin. Výsledkem je obnovená růstová aktivita vlasů.

Tonico Alogenico je vhodným řešením pro pokožku zanesenou kosmetickými přípravky s obsahem silikonu.

Objem   30 ml

              110 ml

TONIKUM BASE

Indikace:

Aktivní stimulátor dodávající vlasům vše potřebné pro jejich správný růst a vývoj. Má protizánětlivé účinky na pokožku, lze jej použít jak při zvýšeném vypadávání vlasů, tak i jako preventivní opatření alopécie.

Objem   30 ml

              110 ml

TONIKUM FUNGI ACTIV

Indikace:

Přípravek se silně protizánětlivým účinkem, aktivní v boji proti plísním a houbám. Velmi efektivní v terapii lupovitosti vniklé na fungicidním podkladě. Neobsahuje těžké kovy a nezpůsobuje třepení vlasů. Odstraňuje přemnožené mikroorganismy na vlasové pokožce a tím zabraňuje tvorbě lupů. Na rozdíl od jiných přípravků řeší příčinu a ne důsledek.

Objem   30 ml

              110 ml

TONIKUM KS115

Indikace:

Přípravek vhodný pro řešení vlasových obtíží různého původu. Má silně čistící, regenerační a vyživovací účinky. Zbavuje svědění pokožky a s tím spojené neestetické projevy. Neobsahuje kortikoidy. Nemá žádné vedlejší účinky.

Objem   30 ml

              110 ml

TONIKUM SEBORREGULADOR

Indikace:

Používáním nevhodných přípravku vlasové péče může docházet k hromadění mazu v oblasti vlasového kořínku, což způsobuje odumření papily s následkem vlasového výpadku.

Tonico Seboregulador aktivně odstraňuje nánosy mazotoku, a dopomáhá k prokysličení postižených folikul, čímž obnovuje přirozenou funkci mazových žláz s výsledkem obnovy vlasového růstu. Obsahuje přírodní síru v koloidním stavu, má protizánětlivé a dezinfekční účinky.

Objem   30 ml

              110 ml


OSTATNÍ PRODUKTY

DEZINFEKCE KAPYHIGIENE

Indikace:

Speciálně vyvinutý přípravek, který čistí, dezinfikuje a chrání ruce před vysušováním a podrážděním pokožky. Zabíjí 99,9 % baktérií a virů. Díky extraktu z rozmarýnu a šalvěje hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. Rychleschnoucí složení nezanechává na vašich rukou žádný lepivý pocit. Vhodný pro každodenní péči a pro děti i dospělé.

Objem    250 ml

               1000 ml

               5000 ml

ENZYMATICKÉ SÉRUM

Indikace:

Sérum neutralizující alkalické zbytky, vhodný na vyživení narušených vlasových vláken, obnovuje přirozené PH vlasu. Velmi oblíbený přípravek profesionálních kadeřníků jako závěrečná péče po práci s vlasy (užívá se jako kondicionér). Po aplikaci jsou vlasy leklé, hydratované a zpevněné. Vhodné k užití před tepelnou úpravou účesu.

Objem   145 ml

              850 ml

HYDRATAČNÍ GEL NA VLASY

Indikace:

Styling s hydratačním účinkem pro vlasy. Dodává mokrý vzhled. Je šetrnou náhradou za vosky, gely, laky a jiné fixační stylingy. Hydratační gel vlasy nevysušuje, nelepí a nezanechává na nich bílý film. Aplikuje se do vlhkých vlasů. Pro všechny, kdo požaduje estetický efekt bez zatížení.

Objem   200 ml

HYDRATAČNÍ KRÉM NA RUCE

Hydratační krém na ruce udržuje pokožku měkkou, vláčnou a viditelně hydratovanou. Použití krému zabraňuje pronikání nečistot a toxických látek hlouběji do pokožky. Pro dlouhodobou a intenzivní péči o vaše ruce. 

Objem   75 ml

HYDRATAČNÍ MLÉKO NA VLASY

Indikace:

Zvyšuje lesk a poskytuje účesu zpevnění a požadovanou fixaci. Přípravek nezanechává ve vlasech stopy. Velmi oblíbený produkt u klientů s narušenou strukturou vlasů a vysokým nárokem na přípravky, které nezatěžují na objemu. Mléko se nanáší do mokrých vlasů před foukáním nebo žehlením.

Objem   200 ml

              400 ml

KAPYSTETIK MASÁŽNÍ KRÉM

Indikace:

Díky přítomnosti přírodních účinných látek s velkou analgetickou, třecí a uklidňující schopností je dekontrakční krém obzvláště vhodný k úlevě od svalové bolesti, bolesti kloubů, po podvrtnutí, pohmoždění. Způsob použití: Aplikujte přímo na pokožku, jemně masírujte, dokud se přípravek úplně nevstřebá.

Objem   145 ml

KOLAGENOVÁ EMULZE

Indikace:

Odstraňuje svědění pokožky hlavy a ulevuje od pocitu pnutí. Má silně hydratační a zklidňující účinky, vhodné pro dehydratovanou a unavenou pokožku. Dodává vlasům na objemu a výživě. Vhodné i pro podrážděnou pokožku.

Objem   140 ml

              250 ml

ORGANICKÁ RAŠELINA

Indikace:

Přírodní exfoliant, hydratující pokožku a dodávající ji potřebné živiny. Působí antibakteriálně. Volba číslo jedna v terapii různých forem dermatitid a u nadměrného štěpení kožních buněk různé etiologie. Ulevuje od pocitu pnutí pokožky. Má velmi silné regenerační účinky.

Vhodný při seboroické dermatitidě, atopickém ekzému, lupénce a nadměrném padání vlasů. Přípravek lze užívat též na silně dehydratovanou pleť či pleť špatně vyživenou.

400g

850g

SPECIÁLNÍ KRÉM K

Indikace:

Regenerační přípravek se silně baktericidním účinkem a hojícím efektem. Výborné účinky dosahující především v terapii lupénky, seboroické dermatitidy, atopického ekzému. Má vysokou nutriční hodnotu pro obnovu a regeneraci pleti, čímž se řadí mezi naše nejoblíbenější produkty. Lze jej užívat dlouhodobě.

100g

RECONSTRUCTOR MOLECULAR

Indikace:

Přípravek vhodný pro poškozené, zničené, dehydratované a oslabené vlasy (lze jej používat i na vlasy prodloužené). Má silně revitalizační účinky. Vhodný k užití též jako ochrana před sluncem, větrem a zimou. Při konečné úpravě vlasů lehce aplikujete do konečků. Výborný pro svou ochrannou funkci k užití při úpravě vlasů žehlením.

Objem  30 ml

TABLETY DEPURE - DETOXIKACE ORGANISMU

Indikace:

Doplněk stravy vhodný pro cílenou detoxikaci organismu, u různých typů dermatitid či jako preventivní očista. De Pure přípravek pomáhá organismus detoxikovat se zaměřením na ledvinný a hepatický systém.

Doporučujeme užívat jako preventivní kúru dvakrát za rok či nárazově po prodělaném onemocnění a jako účelné zbavení se organismu farmaceutických stop a škodlivin v organismu.

Obsah 60 tab.

TABLETY REVITAL - REGENERACE POKOŽKY

Indikace:

Doplněk stravy indikovaný při různých typech epidermických onemocnění, jakými jsou seboroická dermatitida, atopický ekzém, lupénka či jako prevence a mírnění příznaků stárnutí pleti. Aktivní blokátor volných radikálů. Podporuje výživu a hydrataci pokožky a její celkový stav.

Obsah 60 ks

TABLETY SHOCK - AKTIVACE VLASOVÉHO RŮSTU

Indikace:

Aktivní stimulátor vlasového růstu. Vhodné k užití při nadměrném maštění vlasové pokožky a vypadávání vlasů různých příčin. Obsahující komplex řas a oligoelementů, dodávající nutriční výživu potřebnou pro obnovu růstového cyklu. Základní stavební prvek při potřebě vysoké regenerace vlasů. Vhodný při nadměrné zátěži organismu, hormonálních disbalancích jako je menopauza, vysazení hormonální antikoncepce u žen či po ukončení laktace.

Obsah  60 Tab.


Pro nákup produktů a poradenství volejte kadeřnici Marcelu Viviene