Lymfodrenáž

LYMFODRENÁŽ


Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin probíhá na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vháněn vzduch hadicovým systémem. Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž, na principu střídavé přístrojové presoterapie.

Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny.

Přístrojová lymfodrenáž - účinky

Přístrojová lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti v dolních končetinách a zmenšuje jejich objem. Je vhodnou pomůckou pro všechny, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin. Přístrojová lymfodrenáž je vhodná také jako prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin. Kontraindikací jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce.

V končetinách se vytváří pocit lehkosti, zmenšuje se jejich objem a účinně odstraňuje otoky.


Lymfodrenáž
je speciální léčebná metoda, za pomocí které se podporuje vyplavování odpadních
látek z těla. Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžeme z
těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé.


.

Co si obléct ?


Volný cvičební úbor, který nechá proudit lymfu a nebude škrtit + ponožky s volným lemem, nebo pletené.


V rámci zdravého hubnutí a udržování zdraví a štíhlé linie,Vám můžeme doporučit osvědčené produkty zdravé výživy pro každý den. Z široké nabídky si vyberte v odkazu níže.