TRICHOLOGIE


V našem salonu Vám nabízím spolu s kolegou komplexní a profesionální péči a poradenství v oblasti trichologie a dermotrichologie. Tomuto oboru se věnuji již více než 6 let a mám bohatou praxi se spoustou spokojených klientů.

Provádíme vlasovou diagnostiku pomocí speciální mikrokamery,rašelinová ošetření vlasové pokožky a také nabízíme širokou nabídku produktů Kapyderm pro následnou domácí péči,jako jsou šampony,tonika nebo kolagenové emulze. 

 Španělská značka Kapyderm se již 20 let specializuje na problémy s vlasovou pokožkou,jako je vypadávání vlasů,seboroická dermatitida,lupovitost pokožky a další problémy. 

Salon Marssala úzce spolupracuje s předním českým trichologem panem Lukášem Rossbachem (Institut zdravých vlasů Lukáše Rossbacha). Pod jeho vedením se také účastníme odborných školení. 


Proč navštívit TRICHOLOGA

Náš salon přichází s pomocí tam,kde nákupy produktů z reklamních doporučení selhávají.


Co je TRICHOLOGIE

Trichologie je vědní obor,který se zabývá studiem vlasové pokožky a vlasů a jejich přirozenou čistotou,hygienou a komplexní péčí o ně. Vznikla propojením oblasti dermatologie, kosmetologie, biologie a genetiky.Pomáhá s řešením problémů týkající se vlasů a vlasové pokožky a udržení kvality jejich stavu .

Kdo je TRICHOLOG

Tricholog řeší problematiku vlasů a vlasové pokožky jako je nadměrné padání vlasů různých příčin (alopecie), seboroická dermatitida, lupénka, mastné vlasy, lupovitost, dehydratace vlasové pokožky a vlasů, šupinatění pokožky, křehké a lámavé vlasy nebo vlasy s narušenou strukturou. 

ČISTOTA -HYDRATACE -ELASTICITA

Čistá a hydratovaná pokožka se správnou elasticitou je pokožka v dobré kondici,která produkuje zdravé vlasy. Diagnostiku vlasové pokožky Vám provede vyškolený tricholog pomocí speciální mikrokamery,která 1000x zvětší vlas a vlasovou pokožku. Následná procedůra poté zajistí hloubkové vyčištění,hydrataci,elasticitu a nutriční výživu nezbytnou pro růst vlasů.


Jak probíhá trichologické vyšetření

  • Telefonicky se objednáte na závazný termín
  • V salonu Vám specializovaný tricholog provede diagnostiku vlasové pokožky pomocí mikrokamery,při které Vám pořídí digitální snímky.
  • Tyto snímky následně obdržíte na Váš mobilní telefon nebo email.Výhodou těchto snímků je možnost sami si kdykoliv zkontrolovat a porovnat vývoj léčby.
  • Konzultací zjistíme příčinu Vašeho problému a následně doporučíme vhodnou léčbu.
  • Tricholog Vám doporučí směs vhodných produktů pro účinné vyřešení Vašich problémů.
  • Následuje samotné ošetření.Délka ošetření se odvíjí od hustoty a délky vlasů.
  • V ceně procedury je vyfoukání vlasů a úprava účesu.

OBJEDNÁVKY POUZE NA TELEFONNÍM ČÍSLE  777 107 515  (JEN VE VŠEDNÍ DNY)


Produkty španělské značky Kapyderm můžete zakoupit v našem salonu po předchozí konzultaci,kdy Vám poradíme vhodné produkty z nabídky pro úspěšnou léčbu Vašeho problému s vlasovou pokožkou a vlasy.

CENÍK

Diagnostika pomocí mikrokamery 30 min.

700 Kč

Kapyderm kúra s rašelinovým zábalem dámská včetně diagnostiky 90 min.

1790 Kč

Kapyderm kúra s rašelinovým zábalem dámská včetně diagnostiky 120 min.

1990 Kč

Kapyderm kúra s rašelinovým zábalem dámská bez diagnostiky 60 min.

1290 Kč

Kapyderm kúra s rašelinovým zábalem pánská včetně diagnostiky 90 min.

1590 Kč

Kapyderm kúra s rašelinovým zábalem pánská bez diagnostiky 60 min.

1090 Kč

V ceně procedury je zahrnuto i foukání a úprava účesu.

Cena se odvíjí od délky vyšetření a spotřeby materiálu. 


Ceník je platný od 4.5.2021Salon Marssala najdete na této adrese 

Salon Marssala,Studentská 1916,Jirkov 43111